ing. Libor Klapil
 
 
 
PC sestavy Software
Tiskárny Upgrade PC
Zálohování dat Optimalizace PC
Řešení sítí WWW prezentace
Mobilní telefony Eurotel Spotřební materiál
Statistické zpracování dat Příprava prezentací pro konference, semináře
 
 
 
PC SESTAVY


Podle Vašeho přání nebo požadavků Vám poskládáme sestavu "šitou na míru" ze značkových komponent. Především použití značkových součástí Vám v budoucnosti ušetří celou řadu problémů, potíží a krizových situací způsobených nekompatibilitou jednotlivých částí Vašeho počítače.

Myslíme i na Vaši peněženku a víme, že ne vždy je to nejdražší také to nejlepší!. Dejte nám možnost přesvědčit Vás o tom.
Návrh optimální konfigurace včetně alternativních řešení můžete obdržet obratem na Vaši emailovou adresu - stačí napsat Vaše požadavky.

domůůůů

TISKÁRNY


Tiskárna je důležitým prvkem Vaší sestavy, protože prezentuje Vaši osobnost na veřejnosti. Grafická stránka Vašeho projevu je stejně důležitá jako obsah Vašich dokumentů.
Nepodceňujte proto výběr vhodné tiskárny pro Vaše potřeby.
Za výhodné ceny nabízíme výběr ze široké palety tiskáren nejrůznějších značek a typů. Doporučujeme vybírat z osvěčených značek, ale na přání zákazníka dodáme jakýkoliv model tiskárny.

domůůůů

ZÁLOHOVÁNÍ DAT


...text se učí jenom netalentovaní a zkoušejí jenom blbci...(Jiří Kodet, 1988)
My dodáváme: zálohovat by však měli všichni. Pokud potřebujete zálohovat svoje data na CD ROM, ZIP drive, LS 120 nebo další media - neváhejte a obraťte se na nás. Data pro zálohování můžete dodávat i na HDD (IDE i SCSI), nebo nám jednoduše napište a zálohování si objednejte.

domůůůů

SOFTWARE


Nabídka software je standardní součastí našich dodávek. Vužijte možností nákupu OEM licencí při pořizování nového počítače. Informujte se u nás o novinkách v oblasti software a zajímavých nabídkách fungujících ve spojeni s nákupem určitého hardware.

domůůůů

UPGRADE PC


Ne vždy je nutné pořizovat nový stroj. Váš oblíbený stroj Vám může ještě dlouho a dobře sloužit, když mu budete věnovat patřičnou péči. Poraďte se s námi o možnostech upgrade Vašich strojů.
Při upgrade Vašeho PC od Vás po dohodě odkoupíme původní díly.

domůůůů

WWW PREZENTACE


Kdo není na Internetu, jako by ani nebyl...Také si to myslíte? Chcete změnit prezentaci Vaší firmy? Chcete být vidět? Mít možnost aktualizovat údaje o Vaší firmě 24 hodin denně 7 dnů v týdnů?
Pokud jste na některou z předchozích otázek odpověděli kladně, využijte naší nabídky a zkušeností s tvorbou WWW prezentací.

Některé naše projekty:


V rámci WWW prezentací nabízíme také zajištění jazykových mutací Vašich stránek do NJ, AJ, FJ, RJ. Překlady provádí rodilí mluvčí!

domůůůů

STATISTICKÉ ZPRACOVÁNÍ DAT


Nabízíme možnost statistického zpracování dat bez ohledu na rozsah souboru. Kromě základních statistických vyhodnocení jsme schopni zajistit zpracování Vašich dat nejnovějšími statistickými metodami ve spolupráci s předními odborníky v oblasti statistického a matematického vyhodnocení informací.

domůůůů

PŘÍPRAVA PREZENTACÍ PRO SEMINÁŘE, KONFERENCE


Dokonalá prezentace dnes obsahuje kromě textových informací i multimediální prvky - obrázky, zvuk a vidoklipy. Nechte přípravu Vaší prezentace na nás a určitě budete spokojeni.
Při nabídce této služby přicházíme s ojedinělým návrhem: zaplatíte nám po Všem vystoupení pouze v případě Vaší 100% spokojenosti!!!
Kromě prezentací můžeme zkompletovat, upravit a vytisknout sborník z Vaší konference. Vyberte si formát sborníku, počet listů, typ vazby a nechte se příjemně překvapit naší cenovou nabídkou.

domůůůů

DALŠÍ SLUŽBY


Kromě výše uvedených služeb jsme připraveni optimalizovat Vaše PC v případě, že nefunguje podle Vašich představ nebo Vám nabídnout některý z široké palety mobilních telefonů včetně doporučení nejvhodnějšího tarifu provozu.

Naše oddělení počítačových sítí je připraveno navrhnout a realizovat optimální řešení pro Vaši počítačovou síť či připojit Vaši stávající síť k Internetu.

Samozřejmostí je také dodávka spotřebního materiálu pro veškerou kancelářskou techniku.

domůůůů